סדנת ניקוי מיצים

האביב, המסמל התחדשות ולידה מחדש, הוא הזמן הטבעי
לבצע טיהור וניקוי של כל העודפים שנצברו בגופנו.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לעצור לרגע את המרוץ המטורף
ולפתח הקשבה ורגשות עמוקים יותר כלפינו וכלפי חיינו.

ממש לפני בוא האביב, באמצע חודש מרץ, מתקיימת עוד סדנת ניקוי מיצים בצפון הארץ, בהנחיה משותפת שלי ושל שרון רוט, שותפתי למלאכה. שלושה ימים בהם נעניק לגופנו ולנפשנו שלל מתנות.

אז מה יהיה שם?

ניקוי הגוף ע"י צום מיצים-  נשתה מיצי ירקות פירות אורגניים, טהורים וצלולים הנסחטים באהבה על ידי צוות המטבח המסור המלווה אותנו כברת דרך. מיצים אלה מגיעים כל תא ותא בגופנו מזינים אותו בחומרים נפלאים ויחד עם זאת מאפשרים לו לנוח ממלאכת העיכול היומיומית ולנתב את כוחותיו לפינוי רעלים שנצברו במשך השנים בתאים.

 עבודת גוף – אימוני יוגה יומיומיים אשר בעצמם מטהרים את הגוף ובכך תומכים בתליך הפיזיולוגי שקורה בזמן הסדנה. ויהיו גם טיולים בטבע וסדנאות ריקוד, כי טוב לו לגוף לזוז. תמיד, ובטח בזמן ניקוי.

 המון ידע מעשי הרצאות בנושאי בריאות ותזונה לחיי היומיום  – כי "היום שאחרי" מעסיק אותנו על מנת שתוכלו לקחת את מה קיבלתם בסדנה למטבח ולמשפחה שלכם.

ערכת צמחי מרפא ותוספי תזונה המיועדים להעצים את חווית הניקוי ואת התהליכים העוצמתיים שעובר הגוף

עיסוי גוף וסאונה מיוחדת לניקוי רעלים יוענקו ע"י 2 מטפלות מקצועיות ומנוסות מאד.

ועוד – סדנת קוסמטיקה טבעית, סדנאות תנועה, מדיטציה, המון המון מוזיקה חיה, טבע עוצמתי ובעיקר אנשים טובים

פשוט מנוחה בחיק הטבע  – נשים את ה"to do list" בצד, את הריצה אחרי כל מה שתמיד צריך להספיק ונדמה כי אף פעם אינו נגמר, וננוח. פשוט כך. בליבו של טבע יפיפה, למרגלות החרמון ועל גדות הירדן. פסק זמן.

למי זה מתאים

לכל אחד/ת שרוצים להעניק לגופם מתנת בריאות אמיתית!

ובעיקר:

הסובלים מבעיות מערכת עיכול, הסובלים מהשמנת יתר, בעיות סוכר, שומנים וכולסטרול, בעיות עור, אלרגיות, מחלות כרוניות, עייפות כרונית, כאבים בגוף ודלקות ממפרקים והסובלים ממחלות סרטן.

הכנסו ללינק הבא לפרטים המלאים     http://p1.pagewiz.net/cleanse%20gadot

מקווה לראותכם איתנו, יגאל