בלנדר לשייקים

אתם רוצים להכין שייקים בריאים, מילקשייקים או קוקטיילים? איך תדעו באיזה בלנדר (ממחה) כדאי לבחור?

כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור בבלנדר המושלם!

בלנדר לשייקים

בלנדר חזק

חלק מהשייקים כוללים קרח, אגוזים או פירות קשים ואתם צריכים בלנדר עוצמתי שיכול להתודד איתם. בלנדר חזק אומר שני שדברים:

  1. הוא ימחה בהצלחה מה שתשימו בו, גם אם מדובר ברכיבים קשים כמו קרח או פירות קפואים.
  2. הוא לא ייהרס בתוך זמן קצר. תוכלו להשתמש בו להכנת שייקים לאורך זמן בלי לדאוג שהוא יתקלקל.

שמירה על ערכים תזונתיים

אתם שוקלים לרכוש בלנדר לשייקים כי אתם רוצים להכין לעצמכם משקאות בריאות? אם זה המצב, אל תתפשרו והשתמשו בממחה ששומר על הערכים התזונתיים של הירקות והפירות אותם תשתו. איך אפשר לדעת אילו בלנדרים הם הטובים ביותר למטרה זו?

תמונה של שייקים

על חמצון ובלנדר ואקום

בזמן פעולת הערבול, החמצן שבמיכל והשימוש בסכיני מתכת, מובילה לכך שהפירות מאבדים מערכם התזונתי. זה קורה בגלל שרכיבי הפרי או הירק עוברים תהליך חמצון מהיר שגורם להם לאבד חלק מערכם התזונתי. בנוסף, האוויר שבממחה גורם לנוזלים להיפרד מהסיבים ובכך פוגע בערכו התזונתי של הפרי.

אם השמירה על הערכים הבריאותיים חשובה לכם, כדאי לכם לבחור בבלנדר לשייקים עם ואקום. בבלנדרים מסוג זה כמו של בלנדר OZEN, נוצר ואקום בתוך הבלנדר לפני הפעלתו מה שמונע את פעולת החמצון ושומר על הטעם והערכים הבריאותיים של הפירות והירקות.

שמירה על טריות

כשאתם מארחים חברים או מכינים כמות גדולה של שייקים בריאים לעצמכם, לפעמים תעדיפו להכין שייקים בכמות גדולה ולא לשתות את הכל באופן מיידי. לכן, כדאי לכם לבחור בממחה ששומר על טריות המשקה לאורך זמן. גם כאן לבלנדר הואקום יש יתרון. בגלל שהוא מרוקן מאויר, המשקה המוכן שומר על הטריות שלו במשך שעות, כל עוד הוא נשאר בבלנדר כמובן.

אוכמניות

מרקם אחיד

כולם רוצים שהמשקה ייצא לטעמם. אבל לא רק הטעם חשוב אלא גם המרקם. בשייקים שמרקמם לא אחיד, לאחר כמה דקות מרגע הכנת השייק, תראו שהמשקה לא אחיד. לרוב, חלק מהרכיבים צפים למעלה, בעוד שנשאר נוזל דליל בתחתית הכוס. בלנד לשייקים איכותי יכין את המשקה במרקם הרצוי והוא וישמור על מרקם זה לאורך זמן.

מהירויות/ עוצמות שונות 

לא כל השייקים צריכים להיות עם אותו מרקם! מסיבות מובנות, יש יתרונות לבלנדרים שבהם ניתן לבחור במהירויות של סיבוב הסכינים ואם להשתמש בואקום או לא.

כמה עולה בלנדר לשייקים?

המחיר של הממחים משתנה בהתאם לדגם, חברת ייצור ויכולתיו. הבלנדרים הפשוטים והזולים יותר יכולים לעלות פחות ממאתיים שקלים.

בלנדר מקצועי עולה בטווח של בין 3,000 – 5,000 ₪.

בלנדר שנמצא על טווח המחירים הבינוני (פחות מאלפיים שקלים) ומציע תמורה טובה למחיר הוא בלנדר OZEN, בלנדר הכולל מהירויות שונות, אפשרות ואקום, שמירה על טעם, טריות ומרקם ועוד.

קראו עוד על בלנדר OZEN כאן.

איך בלנדר ואקום פועל